O nás

banner_o_nas

Propadl jsi chuti světle pražené kávy? Zajímá tě, co a odkud přesně piješ? Není ti lhostejné, kdo všechno se na pěstování a pražení podílel? Pokud ano, jsi na správné místě. Místě, kde nalezneš výběrovou zrnkovou kávu od tuzemských a zahraničních pražíren, vždy čerstvou a vždy jen a pouze 100% arabicu. Abys jí dokázal skvěle připravit, máme tu pro tebe i vybraný "vercajk". Abys pochopil důvody, proč tohle všechno děláme, sepsali jsme to hlavní v pár bodech.

A proč tohle všechno? Protože výběrovka je vášeň. A vášně se musí podporovat... 

 

 

1

JE TO O VÁŠNI

Výběrová káva si zaslouží speciální péči a proto u nás v nabídce najdeš vždycky jen zrnkovou kávu a ta bude vždy z odrůdy Arabica, na 100%. Káva bude také vždy čerstvá a v perfektní kondici. U každé námi nabízené kávy se dozvíš informaci, kde a kým byla pěstována, jakou metodou zpracována. Svět výběrové kávy v první řadě o filozofii a přístupu, o vášni. Teprve poté přichází na scénu "byznys". A tím se řídíme a pod to se podepisujeme svými jmény.

   
2

JE TO O VZTAZÍCH

Vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně. Nabídka tuzemských i zahraničních pražíren je obrovská, ale i když je kvalita výběrové kávy převážně velmi kvalitní, někdy jsme sáhli vedle a nebylo to úplně "ono". Proto jsme se rozhodli nabízet kávu z pražíren, které máme osobně vyzkoušené a kde jsme se setkali s pražiči nebo těmi, díky kterým je jejich káva vždy perfektní a jedinečná. Svět výběrovky je prostě o vztazích, spolupráci. Nabídku budeme dále rozšiřovat, protože objevovat nové chutě nás zkrátka baví.

   
3

BEZ KOMPROMISU

Znáš to. Když něco vyzkoušíš a zachutná ti to, rád si objednáš znovu a znovu a znovu. Nabídka pražíren se postupně mění, ale není nad to vědět, že čerstvé zrno od své oblíbené pražírny v naší nabídce vždycky najdeš. Takže "žádný limitky", a když už to opravdu musí být, tak to bude třeba "gesha" nebo podobné skvosty.

   
4

RÁDI TI POMŮŽEME

Když si uvědomíš, co vše za úsilí se skrývá za upraženým zrníčkem kávy, kolik práce to obnáší, tak si chceš kávu co nejlépe připravit. Maximálně zužitkovat každičké zrno, žádné plýtvání. Proto ti budeme průběžně ukazovat naše tipy na přípravu, ať už jde o naše oblíbené metody nebo o to, jak ideálně připravit konkrétní kávu. Je to zkrátka naše vášeň a rádi naše zkušenosti předáme i Tobě. A pokud potřebuješ radu, neboj se na nás obrátit.

Zpět do obchodu