O nás

banner_o_nas

Ve dvou se to lépe táhne. Proto jsme se rozhodli spojit naše síly a zkušenosti a společně rozjet obchod s výběrovou kávou. A kdo zatím tedy stojí? David, který má za sebou úspěšný rozjezd kavárny s výběrovou kávou v Hradci Králové a tenhle byznys tedy pro něj není cizí a Jakub, pro kterého je káva vášní a rád zkouší, objevuje a taky experimentuje. Dohromady nám to dávalo smysl a po chvílích přemýšlení, úvah a sepisování plusů a mínusů jsme tady a hlavně pro vás. Chceme vám zkrátka nabídnout perfektní kávu a ještě lepší zážitek při jejím pití. A to už je pak kousek k pravé vášni.  

 

 

 

vyzkousene_prazirny

Vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně. Nabídka tuzemských i zahraničních pražíren je obrovská, ale i když je kvalita výběrové kávy převážně perfektní, někdy jsme sáhli vedle a nebylo to úplně "ono". Proto jsme se rozhodli nabízet kávu z pražíren, které máme osobně vyzkoušené a kde jsme se setkali s pražiči nebo těmi, díky kterým je jejich káva vždy perfektní a jedinečná. Nabídku budeme dále rozšiřovat, protože objevovat nové chutě nás zkrátka baví.

   
zadne_limitky Znáš to. Když něco vyzkoušíš a zachutná ti to, rád si objednáš znovu a znovu a znovu. Nabídka pražíren se postupně mění, ale není nad to vědět, že čerstvé zrno od své oblíbené pražírny v naší nabídce vždycky najdeš. Takže "žádný limitky", a když už to opravdu musí být, tak to bude třeba "gesha" nebo podobné skvosty.
   
tipy_na_pripravu Když si uvědomíš, co vše za úsilí se skrývá za upraženým zrníčkem kávy, kolik práce to obnáší, tak si chceš kávu co nejlépe připravit. Maximálně zužitkovat každičké zrno, žádné plýtvání. Proto ti budeme průběžně ukazovat naše tipy na přípravu, ať už jde o naše oblíbené metody nebo o to, jak ideálně připravit konkrétní kávu. Je to zkrátka naše vášeň a rádi naše zkušenosti předáme i Tobě.