Delter Coffee Press

Novinka
delter 2

Delter Coffee Press - jednoduchá cesta k přípravě tvého oblíbeného filtru. Proč? Protože na rozdíl od populárního (a zcela právem) Aeropressu nabízí několik dalších vychytávek, které ti umožní připravit perfektní šálek filtru, který bude mít krásně čistou chuť, kde vynikne opravdu to, co chceš ochutnat.

Na první pohled je podoba s Aeropressem jasná. Ten druhý pohled ti však naznačí, že zde je něco jinak. Začneme u rysek, které ti ukazují objem nalité vody a pomáhají ti pečlivě kontrolovat přípravu. Přidejme k tomu víčko, kterým krásně odměříš 12g kávy a rázem si z cestovatelské sady kávového fanatika můžeš odškrtnout váhu. A to se počítá. Ale ten hlavní rozdíl spočívá v tom, že kávu a vodu odděluje pružná membrána, která ti tak umožní připravit filtr bez náznaku hořkosti, protože si dokážeš ohlídat samotnou délku extrakce. Sám si řídíš, kdy má voda přijít do styku s namletou kávou, sám si řídíš délku preinfuze. Možná lepší mrnout přímo na instruktážní video přímo od Marka Folker, který za ním stojí.

Jo a Delter zvládne naráz připravit i 400ml kávy a na tvých cestách za kávovým dobrodružstvím tě zatěžká pouze zanedbatelnými 246 gramy. Navíc díky použití unikátního plastu Tritanu ho nemáš šanci jen tak rozbít.

 

1 349 Kč
Momentálně nedostupné

V balení najdeš:

Delter Coffee Press

100 papírových filtrů

gumovou zátku/odměrku

materiál: zdravotně nezávadný Tritan Copolyester, těsnění a zátku z gumy

váha: 246g

Kód Kód: DLTR01
Jméno značky: Delter Coffee
Kategorie: Vybavení
Zpět do obchodu