Torch Mountain Dripper

nase_hodnoceni Exkluzivně jen na kafeplac.cz!

 

Nejelegantnější dripper na světě, po kterém touží všichni kávoví nadšenci. Přírodní materiály, jedinečný design od Takayuki Nakamury, funkčnost a univerzálnost v jednom. To je dripper značky Torch ve variantě Mountain a je ideální pro přípravu 1-2 šálků kávy. Na výběr v bílé, černé nebo pastelově růžové barvě.

Keramický dripper zhotovený v tradičním stylu Mino Yaki díky svému unikátnímu dnu umožní použít téměř všechny možné papírové filtry. Ať už jde o kónické filtry např. Hario V60 01, ty od Kality (model Wave 155) nebo ty pro Kalitu "fan shaped", které máme v nabídce. Pak už záleží pouze a jen na tobě, jestli dáš přednost plochému dnu nebo kónickému tvaru.

Samotný dripper má na svém povrchu několik žeber co zajišťují optimální rychlost průtoku vody, aby výsledná filtrovaná káva měla plné tělo a šťavnatou chuť. Pro univerzální použití je v balení přiložená základna z jasanového dřeva, díky které umístíš dripper na cokoli. Celý dripper i s podstavou je balený v dárkové krabičce. Z Japonska přímo k nám.

A tady se mrkni přípravu. Tato verze dripperu je naprosto perfektní pro přípravu světle pražených káv.

 

859 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Materiál: japonský porcelán a bílé jasanové dřevo

Porcelán je možné mýt v myčce

rozměr dripperu: průměr 9 cm  (vrchní část, spodek 5.5 cm) x výška 7 cm

rozměr základny: průměr 11 cm, výška 1 cm
 
Váha: 200g
 
Vyrobeno v Japonsku
Kód Kód: TRCHMNT/BIL TRCHMNT/CER TRCHMNT/RUZ Zvolte variantu
Jméno značky: Torch
Kategorie: Vybavení
Zpět do obchodu