VZHLEDEM K VYTÍŽENÍ ZÁSILKOVNY.CZ U DOPRAVY DOMŮ JE MOŽNÉ, ŽE TVŮJ BALÍK BUDE DORUČEN VE VÝJIMEČNÝCH PŘÍPADECH NA NEJBLIŽŠÍ ODBĚRNÉ MÍSTO. OMLOUVÁME SE, NEDOKÁŽEME TO OVLIVNIT.

BOMBORA - espresso blend

Neohodnoceno

Zrnková výběrová káva, 100% arabica

Chuťový profil: višně v čokoládě

Balení: 250g

Cena za gram: 1,20 Kč

Bombora nebo také "heart starter". Tohle kafe vás hlavně po ránu nakopne, tělo se rozeběhne na plné obrátky a práce je pak snažší. Jde o vůbec první blend LOTů a skládá se z kávových zrn z Guatemaly a Brazílie. Promytá Guatemala z oblasti Huehuetanago rostoucí na sopečném podloží dodá chuti sladce čokoládově syrupovou chuť a dlouhou dochuť. Zkrátka kafe pro ty, co chtějí ráno nahodit baterie a vyrazit do víru pracovního života, tečka. Je ideální i na přípravu nápojů s mlékem.

 

  

filtr

 

O pražírně:

Autentičnost na prvním místě. To je hlavní moto této nizozemské pražírny, která sídlí v samotném srdci holandska - Amsterdamu. Při naší cestě jen za kávou jsme v Amsterdamu navštívili několik pražíren a ochutnali bezpočet kafí. A právě Lot61 nám zůstala v paměti našich chuťových pohárků a nejen tam. Skvělí lidé, nadšení pro přípravu kávy, jedinečné espresso nápoje, single origin kávy na filtr, prostě to všechno do sebe hezky zapadlo a tak vám nyní přinášíme tuhle naši radost. A o tom vše káva přeci káva je. Objevovat a sdílet. Kávu i radost.

299 Kč
Skladem (> 5 ks)
Země: Guatemala/Brazílie
Odrůda: Caturra/Catuai
Farmář: -
Ideální pro: espresso
Hmotnost balení: 250g
Region: Huehuetanago/Santos
Zpracování: promytá/naturální
Nadm. výška: -
Datum pražení: 16.11.2020
Výběrová zrnková káva

 

 

Kód Kód: LOT61_10
Jméno značky: LOT61
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Espresso
Země původu: Brazílie, Guatemala

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: