VZHLEDEM K VYTÍŽENÍ ZÁSILKOVNY.CZ U DOPRAVY DOMŮ JE MOŽNÉ, ŽE TVŮJ BALÍK BUDE DORUČEN VE VÝJIMEČNÝCH PŘÍPADECH NA NEJBLIŽŠÍ ODBĚRNÉ MÍSTO. OMLOUVÁME SE, NEDOKÁŽEME TO OVLIVNIT.

COLOMBIA JARDINES DEL EDEN - výběrová káva

Neohodnoceno

Zrnková výběrová káva, 100% arabica

Chuťový profil: borůvky, mléčná čoko, svěží acidita

Balení: 250g

Cena za gram: 1,43 Kč

Anaerobní fermentace v podání Felipeho  Arcila se odehrává takto: kávové třešně jsou umístěny na 30h do grain pro pytlů pro přirozenou fermentaci za sucha. Poté jsou třešně sušeny na vyvýšených postelích, dokud není dosaženo jejich 20% vlhkosti. Právě snížení vlhkosti pomáhá lépe řídit proces fermentace. Pak je káva znovu vložena do grain pro pytlů a to po dobu 80h. Zde už na fermentaci pracují samotné kvasinky, které se zde přirozeně vyskytují. A poslední fází je sušení opět na postelích, dokud není dosaženo 10,5% vlhkosti. A výsledek? Skvěla acidita, tóny borůvek a mléčné čokolády.

 

 

 

filtr

 

O pražírně:

Menší londýnská pražírna sídlící v Streathamu poprvé zažehla plamen pod bubnem pražičky v dubnu 2019. Soustředí se na menší loty káv s cílem maximálně podpořit farmáře a komunity, od kterých kávu získávají. Uvědomují si, že pro rozvoj kávové kultury i celkově její udržitelnosti nestačí pouze platit reálné náklady na produkci své pražené kávy a tak se snaží vrátit zpět farmářům o něco více, aby podpořili jejich živobytí a rozvoj lokální infrastruktury.

359 Kč
Skladem (> 5 ks)
Země: Kolumbie
Odrůda: Castillo
Farmář: Felipe Arcila
Ideální pro: V60, Aeropress, Chemex
Hmotnost balení: 250g
Region: Popayan, Cauca
Zpracování: anaerobní fermentace
Nadm. výška: 1500-2070 m n. m.
Datum pražení: 11.11.2020
Zrnková výběrová káva

 

 

Kód Kód: BCF_01
Jméno značky: Brew Coffee Plus
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr
Země původu: Kolumbie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: