COLOMBIA - Silvio Lopez

Neohodnoceno
rebelove 3
320 Kč –13 %

ČERVENÉ HROZNO, ŠÍPKOVÝ DŽEM, NUGÁT

Balení: 250g  | Cena za gram: 1,28 Kč  |  Zrnková káva

nase_hodnoceni Podpoř přímo farmáře - projekt Underdog

 

Od Silvia Lopeze brali rebelové zrno již minulý rok a to díky spolupráci s Chicas Inustry, které jako dodavatel zajišťuje čerstvé zrno od kolumbijských producentů přímo sem do Čech. Za projektem Chicas stojí Terka a Karolína. Terezy manžel pochází přímo z Kolumbie, tráví zde se svou rodinou polovinu roku a tak znalosti místního prostředí jsou k nezaplacení. S farmáři, od kterých Chicas kávu berou, mají velmi dobré vztahy. Silvio navíc hezky zapadá do konceptu rebelů a i my věříme, že vám jeho naturálně zpracovaná káva s vyšší aciditou a bohatší aromatikou bude chutnat. 

O projektu Underdog

Silvio je také součástí projektu Underdog. Samotný název projektu v překladu znamená "někdo, na koho je pohlíženo s malou šancí vyhrát souboj nebo soutěž" a nebo také "smolař". Zároveň mu ale nechybí odvaha a přesvědčení, jako správnému rebelovi. Silvio patří mezi ně. A brněnští Rebelové se právě proto snaží navázat trvalý a pevný vztah s farmáři, pomoci jim dosáhnout udržitelné kvality, zajistit jim férovou odměnu a pomoci jim rozvíjet jejich dovednosti a nebo i chuť pěstovat právě výběrové zrno. Svět výběrové kávy totiž není o počítání vydělaných peněz, je to filozofie, cesta...

 

 

Káva je pražena v profilu OMNI roast - je tedy perfektně vyladěná jak pro přípravu filtrovaných káv, tak i na espresso.

 

zpusob_pripravy_omni_zluty

 

O pražírně:

Brněnská pražírna, stálice tuzemské kávové scény. Jak o sobě sami píší - milují skvělý kafe, ale chtějí od života víc. Lidi Rebelbean nepijí jen pro to, že jim chutná, ale protože je součástí jejich životní filozofie. Cílem těhle brňáků je dobít lidem energii, aby mohli posouvat své hranice dál a být pány svého času a svého konání. Jednoduše řečeno tahle káva je pro Rebely z přesvědčení.

320 Kč –13 % 279 Kč
Na dotaz
Země: Kolumbie
Odrůda: Castillo, Colombia, Typica
Farma: Puerto Bello
Ideální pro: V60, Aeropress, Espresso
Hmotnost balení: 250g
Region: Poxacá
Zpracování: promytá
Nadm. výška: 1650 m n. m.
Datum pražení: 21.4.2021
Zrnková výběrová káva

 

 

Kód Kód: RBL02
Jméno značky: Rebelbean
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr
Chuťový profil: Sladká, Ovocná
Země původu: Kolumbie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: