Costa Rica - Chumeca

Neohodnoceno

Chuťový profil: třešně, granátové jablko, fialky

Balení: 250g

Cena za gram: 1,39 Kč

Prostě božská - granátové jablko, fialky a třešně. Tahle naturální Kostarika si tě získá. Pochází z údolí Dota, které leží asi v nejznámější a nejlepší oblasti pro pěstování kávy, v Tarrazu. Zde kávovníky rostou na strmých svazích a díky nadmořské výšce téměř 2000m zraje pomaleji. A to znamená intenzivnější a bohatší chuť, krásnou a svěží aciditu. Za to patří velký dík Cesaru Ureñovi, který se svými bratry stojí za tímto klenotem. Protože zatímco většina zpracovatelů kávy používá v Kostarice promytou metodu, bratři na to šli jinak a zvolili naturální zpracování.

Jak káva postupně chladne, poznáš v ní dále květinové tóny fialek a růže. Skvěle vyvážená, sladká káva, tohle chceš pít každý den.

 

 

 filtr

 

O pražírně:

Artisan Coffee Roast najdeš v Edinburghu, srdci Skotska. Skvělé kafe praží od roku 2007 a vedle toho provozují 3 kavárny. Přímý nákup od farmářů, snaha procestovat celý svět pro nalezení jedinečně chutnající kávy nebo zapojení všech smyslů při pražení zrna znamená, že svůj přístup ke kávě ovládají opravdu řemeslně. A název Artisan to proto jasně vystihuje.

 
359 Kč
Skladem (> 5 ks)
Země: Kostarika
Odrůda: Red Catuaí
Farmář: Cesar Urena
Ideální pro: V60, Kalita, Aeropress
Hmotnost balení: 250g
Region: San Pablo de León
Zpracování: naturální
Nadm. výška: 1950 m n. m.
Datum pražení: 24.4.2020
Výběrová zrnková káva
Kód Kód: ARTS8
Jméno značky: Artisan Coffee Roast
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: