Ethiopia Anasora Kelloo no.2

Neohodnoceno
Novinka
puchero baleni 2
339 Kč –15 %

Chuťový profil: jasmín, grep, bergamont

Balení: 250g

Cena za gram: 1,35 Kč

Jemná, sladká, elegantní, s příjemnou aciditou, perfektně vyvážená - to je Etiopka z oblasti Guji. Káva se pěstuje ve výšce okolo 2300m, ve které se farma Ana Sora nachází. Díky tomu třešně zrají pomaleji a po zpracování dokáží nabídnout úžasné chutě. Zároveň je u této kávy poprvé použitá promytá metoda namísto naturální, kterou Israel Degfa od roku 2018 výhradně používá.

  

filtr

 

O pražírně:

Za pražírnou Puchero stojí Paloma a Marco, Španělka a Ital. Po mnoha letech života v Londýně se rozhodli zpomalit, přemýšlet, nahlédnout na věci z nových perspektiv a podívat se, kam je jejich nová cesta zavede.

A zavedla je na dlouhou cestu přes různé země a kontinenty. Během této cesty měli štěstí, že se setkali s inspirujícími lidmi, kteří jim ukázali svět výběrové kávy. Za pár měsíců později noví přátelé dorazili k nim domů, předali jim know how a od té doby se začala psát historie pražírny PUCHERO, která sídlí v provincii Valladolid. Z původního skladu situovaného na venkově vytvořili své sídlo a pražírnu, kde se zelené kávové zrno mění na světle praženou kávu na pražičce Coffee Tech Ghibli R15, která pojme 15kg kávy. Kávu získávají napřímo od pěstitelů nebo od distributorů jako je Nordic Approach. Vedle toho našli ještě lásku ke kakau a výrobě kvalitní čokolády. Vždyť tyhle dvě suroviny mají k sobě relativně blízko.

288 Kč
Skladem (3 ks)
Země: Etiopie
Odrůda: Heirloom
Farmář: Israel Degfa
Ideální pro: V60, Aeropress, Kalita
Hmotnost balení: 250g
Region: Guji
Zpracování: plně promytá
Nadm. výška: 2350 m n. m.
Datum pražení: 20.4.2020
Výběrová zrnková káva

 

 

Kód Kód: PUCH2
Jméno značky: Puchero
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: