ETHIOPIA LAYYOO - výběrová káva

Neohodnoceno

Zrnková výběrová káva, 100% arabica

Chuťový profil: mango, červené bobule, jablečná acidita

Balení: 250g

Cena za gram: 1,35 Kč

Novinka z dílny Lot61 má zvučné jméno Layyoo a pochází z Etiopie. Z oblasti kávě zaslíbené, tedy z regionu Guji, kde jsou kávové třešně pěstovány ve výšce 2100-2350 m n. m. Takže pomalé zrání zaručeno a to znamená jediné - plnou a bohatou chuť ve tvém šálku :) Naturální etiopky prostě máme rádi!

Zralé třešně jsou zpracovány ve stanici Ture Waji, která je součástí edukativního programu King of Guji a ten dále vzdělává lokální farmáře a snaží se ještě zvýšit již tak vysokou kvalitu místní produkce. V rámci sušení jsou zaznamenávány denní údaje o vlhkosti, o šaržích, což vede k maximální kontrole nad kvalitou výsledného zeleného zrna.

 

 

  

filtr

 

O pražírně:

Autentičnost na prvním místě. To je hlavní moto této nizozemské pražírny, která sídlí v samotném srdci Holandska - Amsterdamu. Při naší cestě jen za kávou jsme v Amsterdamu navštívili několik pražíren a ochutnali bezpočet kafí. A právě Lot61 nám zůstala v paměti našich chuťových pohárků a nejen tam. Skvělí lidé, nadšení pro přípravu kávy, jedinečné espresso nápoje, single origin kávy na filtr, prostě to všechno do sebe hezky zapadlo a tak vám nyní přinášíme tuhle naši radost. A o tom vše káva přeci káva je. Objevovat a sdílet. Kávu i radost.

339 Kč
Momentálně nedostupné
Země: Etiopie
Odrůda: Heirloom
Farmář: Ture Waji
Ideální pro: V60, Aeropress, Kalita
Hmotnost balení: 250g
Region: Uraga, Guji
Zpracování: naturální
Nadm. výška: 2100-2350 m n. m.
Datum pražení: 15.1.2021
Výběrová zrnková káva

 

 

Kód Kód: LOT61_8
Jméno značky: LOT61
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr
Země původu: Etiopie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: