VZHLEDEM K VYTÍŽENÍ ZÁSILKOVNY.CZ U DOPRAVY DOMŮ JE MOŽNÉ, ŽE TVŮJ BALÍK BUDE DORUČEN VE VÝJIMEČNÝCH PŘÍPADECH NA NEJBLIŽŠÍ ODBĚRNÉ MÍSTO. OMLOUVÁME SE, NEDOKÁŽEME TO OVLIVNIT.

ETHIOPIA SIDAMO BOMBE #4 - výběrová káva

Neohodnoceno

Chuťový profil: černý rybíz, ananas, velmi "funky"

Balení: 250g

Cena za gram: 1,47 Kč

Sidamo Bombe #4 je výsledkem práce téměř 626 farmářů, kteří se podíleli na sběru třešní tradiční etiopské odrůdy Heirloom. Ty následně putovaly ke zpracování do stanice Qunqna pomocí naturální metody, která je tou nejčastější pro etiopské kávy. Světlé pražení tohoto zrna přineslo překvapivě ovocné chutě, podtržené chutěmi ananasu, černého rybízu a sladkostí hnědého cukru - prostě funky na poměry etiopek, které v charakteristice mají zejména květinové tóny... Pro milovníky etiopek je to určitě kafe určené k vyzkoušení!

Zrno je upražené v profilu filtr - je tedy ideální pro přípravu na filtr - V60, Aeropress, Kalita, Chemex, Frenchpress.

 

filtr

 

O pražírně:

Nepražíme nic, co nás nebaví nebo co nám nechutná - tak zní motto této italské mikropražírny, která sídlí ve městě Bassano del Grappa nedaleko od Benátek. Už od roku 2013 se snaží pozměnit vnímání kávy v jejich domovině a to je úkol doslova nadlidský. Světle pražená výběrová káva, mikroloty, pražení v šaržích maximálně po 4kg a výhradně na objednávku - to jsou pravé opaky k ve vztahu k tradiční italské kávě. Slovy zakladatelů pražírny se jim to daří, nicméně velmi pomalu, ale i tak si Nero Scuro už získalo své oblíbence nejen v Itálii. A nyní máš možnost ochutnat kávu z této pražírny i ty.

369 Kč
Momentálně nedostupné
Země: Etiopie
Odrůda: Heirloom
Farmář: Faisel Abdosh
Ideální pro: V60, Aeropress, Chemex
Hmotnost balení: 250g
Region: Embu
Zpracování: naturální
Nadm. výška: 2000-2100 m n. m.
Datum pražení: 17.10.2020
Zrnková výběrová káva

 

 

Kód Kód: NSC_06
Jméno značky: Nero Scuro
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Filtr
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: