VZHLEDEM K VYTÍŽENÍ ZÁSILKOVNY.CZ U DOPRAVY DOMŮ JE MOŽNÉ, ŽE TVŮJ BALÍK BUDE DORUČEN VE VÝJIMEČNÝCH PŘÍPADECH NA NEJBLIŽŠÍ ODBĚRNÉ MÍSTO. OMLOUVÁME SE, NEDOKÁŽEME TO OVLIVNIT.

ETHIOPIA Uraga

Neohodnoceno
Novinka
drop uraga

Zrnková výběrová káva, 100% arabica

Chuťový profil: mango, borůvky, čokoládový mousse

Balení: 250g

Cena za gram: 1,36 Kč

Kafe, co má skvělý cuppovací profil a pochází od farmáře Israela Degfy, se kterým Drop coffee roasters dlouhodobě spolupracují. Díky vysoké nadmořské výšce 2 000 mnm bylo možné produkci kávy sklízet až v únoru. Třešně se poté sušily na vyvýšených postelích další měsíc, přitom většina ostatních farmářů ukončila sezónu již prosinci či nebo v lednu. Káva je tak velmi "dospělá", s větší sladkostí díky pomalejšímu zrání, připomínající čokoládový mousse a dále chutěmi borůvek a manga. Prostě hooodně komplexní balík chutí. A nyní za super cenu - to proto, že jde o sklizeň roku 2019. Káva je stále velmi sladká a vynikající, nicméně nemá tak velkou "jiskru", jako ta při sklizni z roku 2020. Ale pořád splňuje přísné parametry, aby jí DROPíci upražili a nabízí jedinečné chutě, které tento fakt jasně přebijí.

 

filtr_i_epresso

 

O pražírně:

Drop Coffee Roasters je pražírnou ze srdce Švédska, Stockholmu. Její historie se začala psát v roce 2009, kdy začali pražit na 1kg pražičce svojí vlastní výběrovku. Osobní vazby s farmáři a producenty, důraz na udržitelnost při samotné výrobě kávy a zájem vytěžit z každého zrna maximum potenciálu dělá z Drop Coffee Roasters výjimečnou pražírnu nejen ve Švédsku. Joanna Alm, hlavní postava pražírny je také trojnásobnou národní šampiónkou, na světovém šampionátu skončila druhá. Je zároveň autorkou knihy za lepší kávu - Manifest För Bättre Kaffe. A co teprve jejich obaly, to je krása už na první pohled.

329 Kč
Skladem (5 ks)
Země: Etiopie
Odrůda: Různé varianty a 74110
Farmář: Israel Degfa
Ideální pro: V60, Kalita, Espresso
Hmotnost balení: 250g
Region: Uraga Solemo (Guji)
Zpracování: Naturální
Nadm. výška: 2050 m n. m.
Datum pražení: 11.11.2020
Výběrová zrnková káva

 

 

Kód Kód: DRP_25
Jméno značky: Drop Coffee Roasters
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Omniroast
Země původu: Etiopie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: