Laos - Jing Jhai T3

Neohodnoceno
Novinka
puchero baleni 4
339 Kč –15 %

Chuťový profil: maliny, med, sladká dochuť

Balení: 250g

Cena za gram: 1,35 Kč

Nádherně ovocné, plné tělo a květinové aroma - takhle se dá zhodnotit jedna z nej káv z Laosu. Svojí charakteristikou se podobá afrikám a to jí dělá svým způsobem unikátní. Je to ukázkou toho, že káva ze země, kde její tradice není tak velká a pro většinu z nás je to kraj dosud neobjevený může být fakt skvělá. Jestli rád objevuješ jako my, tak určitě vyzkoušej. To je důvod, proč existuje i kafeplac - chceme přinášet nové a neobjevené kávy z celého světa a proto nás vždycky potěší, když se nám do rukou dostane káva třeba... třeba z Laosu :)

 Zrno je upražené v profilu omniroast - je tedy ideální jak pro filtrovanou metodu, tak i espresso.

 

filtr_i_epresso

 

O pražírně:

Za pražírnou Puchero stojí Paloma a Marco, Španěl a Ital.  Po mnoha letech života v Londýně se rozhodli zpomalit, přemýšlet, nahlédnout na věci z nových perspektiv a podívat se, kam je jejich nová cesta zavede.

A zavedla je na dlouhou cestu přes různé země a kontinenty. Během této cesty měli štěstí, že se setkali s inspirujícími lidmi, kteří jim ukázali svět výběrové kávy. Za pár měsíců později noví přátelé dorazili k nim domů, předali jim know how a od té doby se začala psát historie pražírny PUCHERO, která sídlí v provincii Valladolid. Z původního skladu situovaného na venkově vytvořili své sídlo a pražírnu, kde se zelené kávové zrno mění na světle praženou kávu na pražičce Coffee Tech Ghibli R15, která pojme 15kg kávy. Kávu získávají napřímo od pěstitelů nebo od distributorů jako je Nordic Approach. Vedle toho našli ještě lásku ke kakau a výrobě kvalitní čokolády. Vždyť tyhle dvě suroviny mají k sobě relativně blízko.

288 Kč
Na dotaz
Země: Laos
Odrůda: Typica
Farmář: Mr. Teun, Mr. Mone, Mr. Vong
Ideální pro: V60, Aeropress, espresso
Hmotnost balení: 250g
Region: Nong Ya Teung
Zpracování:promytá
Nadm. výška: 1240 m n. m.
Datum pražení: 20.4.2020
Výběrová zrnková káva

 

 

Kód Kód: PUCH1
Jméno značky: Puchero
Kategorie: VÝBĚROVKA JE NAŠE VÁŠEŇ
? Pražení: Omniroast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: